Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Falubaz napisał:
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jestem studentka i pisze prace semestralną o fenomenie znachorów. I z tym wiąże sie moja obecność na tym forum. Chciałabym się dowiedziec czy mogę liczyc na Państwa pomoc- chodzi mi o uzupełnienie ankiety, oczywiście anonimowej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche temat poruszam nie w odpowiednim miejscu. Uważajcie na takich praktyków (nie wiem dokładnie jak pani serwinka leczy wiec jej tu nie oceniam). Ja się sparzyłem na pewnym chiropraktyku hochsztaplerze z Chmielka koło Łukowej (zakład TER KRĘG). Spiepszył mi kręgosłup. Doprowadził do przepukliny międzykregowej. A miała być tylko terapia na bol kolan!!!! Wszystkim co do niego przychodza diagnozuje kregozmyk, traktuje jednakowo podrzuca pasem na leżance ustawia kręgi:o Teraz przez tego gościa przechodzę kompleksową terapię całego kregosłupa w lublinie u fachowca lekarza rehabilitacji. Nie polecam pana z zakładu TER KRĘG w Chmielku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam potwierdzam to wszystko i moge dodac ze kiedys dawno mialem przyjemnosc byc u serwinki ale nie jako pacjent,mialem przyjemnosc trzymac goscia ktoremu nastawiala dlonie po zlamaniu. gosc spadl z drabiny i zlamal dwie dlonie w szpitalu mu nastawili w chinskie s ona po paprancach musiala poprawiac to co widzialem,to istny majstersztyks,gosc dzisiaj ma zdrowe dlonie ,bo jak sie okazalo to brat kolegi z ktorym pracuje pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Niedawno potknęłam się na schodach.Okazało się , że złamanie łokcia w dwóch miejscach.Lekarze wyznaczyli operację na 16.11.2011. Jak myślicie.Czy ta pani pomoże ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota napisał:
A w jakie dni przyjmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy wiecie może czy Serwinka zajmuje się tylko złamaniami czy też innymi dolegliwościami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjmuje od poniedziałku do czwartku.Jesienią / Zimą przyjmuje 50 osób natomiast lattem nawet 100.ale jak się tam jedzie trzeba rezerwować minimum 8 - 9 godzin. Joanna - Również zajmują się innymi dolegliwościami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam,mój mąż ma tzw.łokieć tenisisty wahamy się czy jechać z tym do Serwinki czy nie,co robić?Czy leczyła już na to kogoś,piszcie kochani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bananik napisał:
witam,mój mąż ma tzw.łokieć tenisisty wahamy się czy jechać z tym do Serwinki czy nie,co robić?Czy leczyła już na to kogoś,piszcie kochani
no cóż.Ciężko powiedzieć.tego się nie leczy operacyjnie więc możecie pojechać.ale będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość i poświęcić prawie cały dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam byłam u Serwinki z kolanem, które od wielu lat łupie mnie tak,że nie mogę spokojnie w nocy usnąć.Pomagają plastry ale ile czasu można je stosować! Pojechałam z wielką nadzieją,że Serwinka mi pomoże.No i przeliczyłam się! Znachorka zapisała mi na kartce kupę lekarstw (które mogłam wykupić tylko w jednej wskazanej przez nią aptece.Leki były na receptę i w innych aptekach nie do kupienia)kazała robić okłady naprzemian z kapusty i chleba. Leki wykupiłam zapłaciłam 150zł, okłady robiłam,kolano jak łupało tak łupie. Jestem zawiedziona,może innym pomaga-mnie nie pomogła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
no cóż.Ciężko powiedzieć.tego się nie leczy operacyjnie więc możecie pojechać.ale będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość i poświęcić prawie cały dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam można jechać śmiało kobiety znają sie na rzeczy,ale niema sensu jechać w nocy,najlepiej pojechać po południu 16-17 byłem tak trzy razy czekałem maksymalnie 2 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Piszę do wszystkich sceptyków i tych, którzy piszą o ciemnogrodzie, niskim poziomie pacjentów i nakręcaniu. Serwinka nie jest żadną lekarką. Ma talent, który odziedziczyła po ojcu. Teraz swoimi umiejętnościami i wiedzą dzieli się z córką. Kobiety nikogo nie zmuszają, aby przychodził do nich, pracują od wczesnego rana do wieczora. Co z tego, że czasem kogoś wezmą bez kolejki, albo stwierdzą, że na dziś już koniec. One nie się ZOZ-em, a mimo to całe życie poświęcają na leczenie. Mnie pomogły, moim znajomym wielu także. Lekarz skręconej nogi mi nawet nie obejrzał, zerknął na zdjęcie, kazał założyć gips i trzymac 3 tygodnie. Serwinka nastawiła i po 3 tygodniach to ja skakałem juz jak młoda sarna. Ale to drobiazg, poważnych przypadków można wymieniać całą masę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,dziś o 4:30 byliśmy z mężem już u Serwinki(tzn pod jej domem w kolejce).Mąż był 5 osobą-pojechał z "łokciem tenisisty"(chociaż to były na początku tylko nasze przypuszczenia)-Pani Serwinka to potwierdziła.Doba z sadłem ,lista leków i maści,okłady z chleba na parze-co będzie? zobaczymy-jedno jest pewne;dotknęła i powiedziała od razu co jest(podobno leczenie tego łokcia może trwać nawet pół roku ) a wcześniej 4 lekarzy nie mogło "zgadnąć" co to A dodam,że weszliśmy o 8:40 i to że ta kobieta ma w jednym palcu układ kostny-jak coś to tylko do niej-choćby po to żeby zdiagnozowała-wszyscy którzy tam czekali w kolejce naprawdę chwalili kobietę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...